פורום-לאקטואריה-ולכלכלה

אדי קומיסרנקו
חוות דעת
אקטואריות

לפגישת ייעוץ – אצלך במשרד – צור קשר

דיני נזיקין - אקטואריהדיני נזיקין

דיני משפחהדיני משפחה

דיני משפחהדיני עבודה

אקטואריהליצירת קשר

אקטואריה מבוססת על טכניקות של כלכלה, סטטיסטיקה ומתמטיקה, כאשר הדגש הניתן הוא על פתרון בעיות שבשורשן אי הוודאות.
האקטואר הוא מי שעוסק בתחום זה, ומדובר על תרגום של המילה Actuary. המשמעות של המילה כפי שהיא מוכרת כיום, צויינה לראשונה בשנת 1762, כאשר היה מינוי של אקטואר על ידי חברת ביטוח ששימש כמנהל האדמינסטרטיבי שלה.

בשנת 1895 נוסדה בבריסל, בירת בלגיה, אגודת האקטוארים הבינלואמית המוכרת גם בשם IAA. דרך אגודה זו, מתאגדים אקטוארים מכל העולם, כאשר הם נפגשים לכנסים, תערוכות וישיבות בינלאומיות.

לא אחת בוצעה מעין תחימה שבין אנשים של מילים ובין אנשים של מספרים. אכן, מדובר על כישורים שונים לחלוטין, אך המון פעמים מגלים כי ישנם אנשים בעלי כישרון ייחודי גם למספרים וגם למילים, בדגש על יכולת ההתנסחות. אם ישנו מקצוע הדורש גם זיקה למספרים וגם יכולת התנסחות הוא האקטואריה, זאת מאחר והאקטואר נדרש להפגין ידע אבסולוטי במספרים ובסטטיסטיקה. 

אדי קומיסרנקו הינו בעל ניסיון מקצועי עשיר, והוא מעניק שירות של חוות דעת אקטוארית.

הדרך למציאת אקטואר מומלץ, מנוסה ומיומן
מעטים אלו המוצאים עצמם מעט נבוכים לדרוש בידע של האקטואר רגע לפני שהם בוחרים לעבוד איתו, אך מדובר על תנאי סף שלא ניתן להתפשר עליו. על האקטואר להפגין ידע בעולמות הסטטיסטיקה, המתמטיקה ויכולת הניסוח שלו. הדרך שלכם לדעת כי אתם בוחרים באקטואר שעתיד לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר, היא בין היתר עם קריאת קורות חייו והמלצות שתוכלו לקבל מלקוחות מרוצים.

תחום האקטוריה מתחלק לשלושה סוגים שונים, כאשר כל תחום מאופיין בהתמחות ספציפית בה עוסק האקטואר: ראשית, האקטואר שעוסק בתחום ביטוחי החיים, הבריאות והפנסיה, אקטואר העוסק בביטוח כללי ותחום העיסוק השלישי הינו התחום הפיננסי, בדגש על השקעות עתידיות. 
אדי קומיסרנקו עוסק בדיני נזיקין, דיני עבודה ודיני משפחה.